Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł Grzegorz Miecugow. Dziennikarz miał 61 lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 sierpnia 2017 r. o 19:37 Powrót do artykułu
KOD powinien zrobić jakąś imprezę razem u bywatelami 3 rp i trójzębem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Kopaczowej córka to obiecywała... Nie zganiaj na zwykłych ludzi takich zachowań, bo z pogardą dla drugiego człowieka zetknąłem się po raz pierwszy kiedy powstała PO. Nawet nieboszczka pzpr nie miała tak agresywnego i podłego języka, jak ta niby obywatelska partia. Ale co się dziwić, skoro w jej szeregach są sami członkowie z genami homo sovieticus? W tym nie może być nic dobrego. I właśnie tak dyskutuje społeczeństwo wychowane przez PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Już Kopaczowej córka to obiecywała... Nie zganiaj na zwykłych ludzi takich zachowań, bo z pogardą dla drugiego człowieka zetknąłem się po raz pierwszy kiedy powstała PO. Nawet nieboszczka pzpr nie miała tak agresywnego i podłego języka, jak ta niby obywatelska partia. Ale co się dziwić, skoro w jej szeregach są sami członkowie z genami homo sovieticus? W tym nie może być nic dobrego. I właśnie tak dyskutuje społeczeństwo wychowane przez PO.
 A tobie to placą od postu czy od treści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co on takiego zrobil dla Polski ??? Tvn24 ??? To raczej antypoldka stacja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/07/02/soter-wieczna-mlodosc-i-niesmiertelnosc-coraz-blizej/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TARGOWICA WON!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo smutna wiadomość! Wyrazy współczucia dla bliskich Pana Miecugowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze na tych sekciarzy z PISlamu nie ma zadnej zarazy!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Już Kopaczowej córka to obiecywała... Nie zganiaj na zwykłych ludzi takich zachowań, bo z pogardą dla drugiego człowieka zetknąłem się po raz pierwszy kiedy powstała PO. Nawet nieboszczka pzpr nie miała tak agresywnego i podłego języka, jak ta niby obywatelska partia. Ale co się dziwić, skoro w jej szeregach są sami członkowie z genami homo sovieticus? W tym nie może być nic dobrego. I właśnie tak dyskutuje społeczeństwo wychowane przez PO.
 Sama prawda. Inne zdanie mają tylko płatni hejterzy z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takjest napisał:
undefined napisał:
Już Kopaczowej córka to obiecywała... Nie zganiaj na zwykłych ludzi takich zachowań, bo z pogardą dla drugiego człowieka zetknąłem się po raz pierwszy kiedy powstała PO. Nawet nieboszczka pzpr nie miała tak agresywnego i podłego języka, jak ta niby obywatelska partia. Ale co się dziwić, skoro w jej szeregach są sami członkowie z genami homo sovieticus? W tym nie może być nic dobrego. I właśnie tak dyskutuje społeczeństwo wychowane przez PO.
Sama prawda. Inne zdanie mają tylko płatni hejterzy z PO.
 To ta trzecia wg.ks.Tischnera czyli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wy macie rozum!!!!Wy nazywacie siebie katolikami, patriotami. Przeczytałem wasze komentarze . Wstyd mi że jestem waszym współobywatelem. Wstyd mi za was. Tyle nienawiści w obliczu śmierci. To dotyka każdego z nas , to jedyna rzecz która nas  łączy bez względu na zasobność portfela i poglądy polityczne. A wy co ? W nie macie bliskich którzy odchodzą? Niechce mi się z wami gadać. Won!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety - nie można go dobrze zapamiętać, robił wszystko aby podzielić Polaków, albo tak można to odebrać, niech spoczywa w pokoju, ale dobra nie współtworzył, tak jak jego telewizja gdzie roiło się od byłych reżimowych współpracowników TW PRL, oraz reżimowych funkcjonariuszy PRL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż tak to bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skrzypki jak fajnie grają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawdopodobna wprost jest przewrotność i hipokryzja ludzi spod znaku PIS-u nie tylko tych będących członkami ale też identyfikujących się i wypowiadających słowa o podziale Polaków. Przecież nikt inny tego nie czyni. Sam Pan Jarosław Kaczyński podzielił Polaków swoją wypowiedzią na lepszy i gorszy sort... Natomiast nie słyszałam ani jednego słowa czy jakiejkolwiek wypowiedzi z ust ŚP Pana Miecugowa (a baaaaardzo lubiłam go słuchać), która miałaby podzielić Polaków. Był to Człowiek przez duże CZ o niespotykanej inteligencji, takcie, szacunku dla każdego człowieka, poszanowania poglądów, o ogromnym pokoju wewnętrznym, pracowitości, pełen ciepła i życzliwości oraz o inteligentnym poczuciu humoru. Wspaniały Człowiek. I niech Bóg wybaczy wszystkim, którzy o nim złe słowa wypowiadają. Z wielkim smutkiem przyjęłam wiadomość o Jego śmierci. A Światłość Wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety - nie można go dobrze zapamiętać, robił wszystko aby podzielić Polaków, albo tak można to odebrać, niech spoczywa w pokoju, ale dobra nie współtworzył, tak jak jego telewizja gdzie roiło się od byłych reżimowych współpracowników TW PRL, oraz reżimowych funkcjonariuszy PRL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie z pod znaku telewizji Miecugowa niestety zaczęli i wciąż próbują dzielić Polaków, tak jak platformersi i lewactwo - tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety - nie można go dobrze zapamiętać, robił wszystko aby podzielić Polaków, albo tak można to odebrać, niech spoczywa w pokoju, ale dobra nie współtworzył, tak jak jego telewizja gdzie roiło się od byłych reżimowych współpracowników TW PRL, oraz reżimowych funkcjonariuszy PRL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrzypki grają ładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie spod znaku telewizji Miecugowa niestety zaczęli i wciąż próbują dzielić Polaków, tak jak platformersi i lewactwo - tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...